
Світлодіодна лампа Megaman GX53 5W = 28W, холодний білий, спеціальна форма
Характеристики продукту
- Потужність=3,2 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 300 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 5 дюймів |
| Відповідає потужності (діапазону) | 25 Вт — 39,9 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 75 мм |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 28 Вт |
| Життєва сила | 15 000 годин |
| Клас енергоефективності | Ф (А - Г) |
| Коефіцієнт потужності | 0,50 |
| Колірне кодування | 840 |
| Мінімальна температура | -30 °С |
| Попит на енергію | 5 кВтч/1000 |
| Робоча температура | -30 +40 °C |
| Розміри | (Ø x Д) 75 мм x 24 мм |
| Світловий потік (люмен) | 300 лм |
| Стан | Нове |
| Форма цибулини | Спеціальна форма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 862 ₴

