
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075126022 E14 4,3 Вт = 60 Вт 350 лм теплий білий 1 шт. 6058486
830 ₴
- В наявності
- Код: 6058486
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075126022 LED E14 4,3 Вт = 60 Вт теплий білий Форма відбивача
Характеристики продукту
- Потужність = 4,3 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Опис
Світлодіодні рефлекторні лампи R50 з гвинтовим патроном для модернізації. Характеристики продукту: Професійна альтернатива галогенним світлодіодним лампам. Лампи без ртуті. Переваги продукту: Тривалий термін служби до 50 000 годин. Низьке енергоспоживання. Проста заміна галогенних ламп завдяки компактній конструкції. Миттєве 100% світло, без часу на прогрівання. Галузі застосування: Вітрини магазинів та вітрини. Музеї, галереї. Виставкові приміщення. Ресторани. Житлові приміщення. Як лампа для маркування коридорів, дверей, сходів тощо. Зовнішнє використання лише у відповідних світильниках.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,050000 кг |
| Виготовлення світлодіодної лампи | матовий |
| Вміст | 1 шт. |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 50 мм |
| Колірна гама | 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кут випромінювання | 36° |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Попит на енергію | 5 кВтч/1000 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е14 |
| Стан | Нове |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴
