
Світлодіодна лампа LightMe LM85334 G9 4,8 Вт = 48 Вт, теплий білий, з цоколем
Характеристики продукту
- Потужність = 4,8 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2800 K
- теплий білий
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 600 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 24 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 40 Вт - 59,9 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 19 мм |
| Життєва сила | 15 000 годин |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Колірне кодування | 828 |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Попит на енергію | 5 кВтч/1000 |
| Розміри | (Ø x Д) 19 мм x 56 мм |
| Світловий потік (люмен) | 600 лм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
| Форма цибулини | Штифтове гніздо |
| Час запалювання | 0,50 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 913 ₴

