
Світлодіодна лампа Philips LED 76391600 E-27 4,3 Вт = 40 Вт 470 лм теплий білий 2 шт. 6058495
812 ₴
- В наявності
- Код: 6058495
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Philips LED 76391600 LED E-27 4.3 Вт = 40 Вт теплий білий краплеподібний

Характеристики продукту
- Потужність = 4,3 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Характеристика
- Миттєве тепле біле світло (2700K), як у традиційних ламп розжарювання/галогенних ламп; Гарний дизайн та висока якість; Видатний термін служби до 15 000 годин; миттєве тепле біле світло; Ідеальне поєднання знайомих форм та затишного світла з найновішими технологіями
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 2 лампи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 2 шт. |
| Волість | 4,3 дюйма |
| Довжина виробу | 8 см |
| Колір | Білий |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кількість перемикачів | 20000 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е-27 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Цвет светодиода | теплий білий |
| диапазон мощности | 2,5 Вт — 4,9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812 ₴







