
Megaman MM27982 LED GX53 3.2 Вт = 28 Вт теплий білий Спеціальна форма

Характеристики продукту
- Потужність=3,2 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 300 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 5 дюймів |
| Відповідає потужності (діапазону) | 25 Вт — 39,9 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 75 мм |
| Життєва сила | 15 000 годин |
| Колірна гама | 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кількість перемикачів | 1000000 |
| Максимальна температура | 40 °С |
| Попит на енергію | 5 кВтч/1000 |
| Розміри | (Ø x Д) 75 мм x 24 мм |
| Світловий потік (люмен) | 300 лм |
| Стан | Нове |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
| Форма цибулини | Спеціальна форма |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 819 ₴


