
Світлодіодна лампа Müller-Licht 401041 LED GU4 2.4 Вт теплий білий, у формі точечного світильника
Характеристики продукту
- Потужність = 2,4 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Опис
Світлодіодне освітлення не лише захищає ваш гаманець, а й довкілля. Легко замініть традиційну лампочку високоякісною, ефективною світлодіодною лампочкою та заощадьте енергію та витрати на неї.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 190 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 28 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | матовий |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 35 мм |
| Збереження потужності наприкінці терміну експлуатації | 0,7% |
| Коефіцієнт потужності | 0,71 |
| Колірне кодування | 927 |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Розміри | (Ø x В) 35 мм x 40 мм |
| Світловий потік (люмен) | 190 лм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Тривалість життя (приблизно) | 25 000 годин |
| Форма цибулини | У формі відбивача |
| Час освітлення до 60% | 1.00 сек |
| коефіцієнт CRI | 90 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812 ₴

