
Світлодіодна лампа Megaman MM26712 GU10 5,2 Вт = 50 Вт 420 лм теплий білий 1 шт. 6058508
950 ₴
- Під замовлення
- Код: 6058508
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Megaman MM26712 LED GU10 5.2 Вт = 50 Вт теплий білий, у формі прожектора

Характеристики продукту
- Потужність = 5,2 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2800 K
- теплий білий
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 390 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 5,2 дюйма |
| Відповідає потужності (діапазону) | 40 Вт - 59,9 Вт |
| Довжина виробу | 56 мм |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 50 Вт |
| Клас енергоефективності | Ф (А - Г) |
| Колір | Білий |
| Колірне кодування | 828 |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Мінімальна температура | -30 °С |
| Попит на енергію | 6 кВтч/1000 |
| Розміри | (Ø x Д) 50 мм x 56 мм |
| Світловий потік (люмен) | 420 лм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Тривалість життя (приблизно) | 50000 годин |
| Цвет светодиода | теплий білий |
| диапазон мощности | 5 Вт — 7,4 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴

