
LightMe LM85375 LED G4 3,5 Вт = 39 Вт теплий білий
Характеристики продукту
- Потужність = 3,5 Вт
- Загальний світловий потік = 450 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 3000 K
- теплий білий
Комплект поставки
- Світлодіод G4 змінного/постійного струму 12 В
- Інструкція користувача.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 12 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 25 Вт — 39,9 Вт |
| Загальний світловий потік | 450 лм |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Колірна гама | 3000 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 3000 К |
| робоча напруга | 12 В |
| Ручка | Г4 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| висота продукту | 47 мм |
| диапазон мощности | 2,5 Вт — 4,9 Вт |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812 ₴

