
Світлодіодна лампа LightMe LM85190-2 GU10 4,5 Вт = 28 Вт RGBW, точкова

Характеристики продукту
- УВІМК.
- Термін служби (приблизно): 25000 год
- Зміна кольору
- Пульт дистанційного керування в комплекті

Опис
Світлодіодні лампи Varilux® забезпечують оптимальне освітлення для будь-якої нагоди. RGB/W означає, що тепле біле світло лампи (W) випромінюється окремими білими світлодіодами. Це гарантує високоякісне освітлення приміщення. Червоний, зелений та синій світлодіоди (RGB) призначені виключно для створення кольорових ефектів.
Різні функції можна перемикати за допомогою пульта дистанційного керування (входить до комплекту):
Теплий білий колір світла для загального освітлення
Поступове затемнення
· Вибір з 15 різних кольорів
Можливість активації різних сценаріїв (миготіння, чергування або ручна зміна кольору)
Різні функції можна перемикати за допомогою пульта дистанційного керування (входить до комплекту):
Теплий білий колір світла для загального освітлення
Поступове затемнення
· Вибір з 15 різних кольорів
Можливість активації різних сценаріїв (миготіння, чергування або ручна зміна кольору)
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 250 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80 Ра |
| Ваги | 74 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 57 мм |
| Збереження потужності наприкінці терміну експлуатації | 70% |
| Колірна температура (Кельвін) | 3000 К |
| Кут випромінювання | 110° |
| Кількість перемикачів | 40000 |
| Максимальна температура | +40 °С |
| Постійність кольору (SDCM) | 6 |
| робоча напруга | 220 В 230 В 240 В |
| Ручка | ГУ10 |
| Стан | Нове |
| Технічні характеристики ламп | Зміна кольору Регулювання інтенсивності світла з пультом дистанційного керування |
| Форма цибулини | У формі відбивача |
| Час запалювання | 0,50 сек |
| диапазон мощности | 2,5 Вт — 4,9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812 ₴


