
Світлодіодна лампа Philips LED 871951432437400 E14 3.4 Вт = 40 Вт 475.00000000000000 лм теплий білий 1 шт. 6058512
812 ₴
- В наявності
- Код: 6058512
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Philips LED 871951432437400 LED E14 3.4 Вт = 40 Вт теплий білий колір, форма свічки

Характеристики продукту
- Потужність = 3,4 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2200 K
- теплий білий

Опис
Прозорі світлодіодні лампи Philips у формі свічок забезпечують гарне, яскраве світло та надзвичайно довгий термін служби. Ця лампа виглядає елегантно як увімкненою, так і вимкненою, і є ідеальним доповненням до люстр з малим цоколем (E14).
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Плавне затемнення без мерехтіння
- світловий ефект, який стає теплішим при затемненні
- знайомі форми
- порівнянний з класичними лампами розжарювання та галогенними лампами
Комплект поставки
- Світлодіодна лампа-свічка Philips WarmGlow Taled
Коментарі
Регульована яскравість
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 475 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 14 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | прозорий |
| Відповідає потужності (діапазону) | 40 Вт - 59,9 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Да |
| Діаметр виробу | 35 мм |
| Колірна гама | 2200 - 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2200 К |
| Кількість перемикачів | 20000 |
| Мінімальний світловий колір | 2200 К |
| Розміри | (Ø x Д) 35 мм x 119 мм |
| Світловий потік (люмен) | 475.00000000000000 лм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
| Форма цибулини | Форма свічки |
| коефіцієнт CRI | 90 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812 ₴




