
Світлодіодна лампа LightMe LM85297 GX53 7 Вт = 48 Вт теплий білий 1 шт. 6058513
950 ₴
- Під замовлення
- Код: 6058513
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Світлодіодна лампа LightMe LM85297 GX53 7 Вт = 48 Вт теплий білий
Характеристики продукту
- Потужність = 7 Вт
- Загальний світловий потік = 650 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Комплект поставки
- Керамічний світлодіод GX53
- Інструкція користувача.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 70 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 40 Вт - 59,9 Вт |
| Загальний світловий потік | 650 лм |
| Клас енергоефективності | Ф (А - Г) |
| Колірна гама | 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | GX53 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| висота продукту | 25 мм |
| диапазон мощности | 5 Вт — 7,4 Вт |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴
