
Світлодіодна лампа Sygonix SY-6442038 G4 1 Вт = 10 Вт 100 лм теплий білий 2 шт. 6058525
920 ₴
- Під замовлення
- Код: 6058525
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Світлодіодна лампа Sygonix SY-6442038 G4 1 Вт = 10 Вт теплий білий

Характеристики продукту
- Потужність = 1 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | прозорий |
| Вміст | 2 шт. |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 10 мм |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 10 Вт |
| Колірне кодування | 827 |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Попит на енергію | 1 кВтч/1000 |
| робоча напруга | 12 В |
| Ручка | Г4 |
| Стан | Нове |
| Цвет светодиода | теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴


