
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4099854090202 E-27 4 Вт = 40 Вт 470 лм теплий білий 1 шт. 6058527
760 ₴
- В наявності
- Код: 6058527
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4099854090202 LED E-27 4 Вт = 40 Вт теплий білий грушоподібний
Характеристики продукту
- Потужність = 4 Вт
- Загальний світловий потік = 940 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Опис
Світлодіодні лампи, класична форма міні-свічки
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- 0
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 31 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 40 Вт - 59,9 Вт |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 40 Вт |
| Життєва сила | 10000 годин |
| Колірна гама | 2700 К |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Матеріал | Стекло |
| Попит на енергію | 4,00 кВтч/1000 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е-27 |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Стан | Нове |
| Форма цибулини | Грушеподібна форма |
| висота продукту | 60 мм |
| диапазон мощности | 2,5 Вт — 4,9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴
