
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4099854255168 E14 2.2 Вт = 40 Вт 470 лм теплий білий 1 шт. 6058531
760 ₴
- В наявності
- Код: 6058531
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4099854255168 LED E14 2.2 Вт = 40 Вт теплий білий грушоподібний

Характеристики продукту
- Потужність = 2,2 Вт
- Загальний світловий потік = 470 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий

Опис
Світлодіодні лампи, класична міні-сферична форма
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Світлодіодні лампи, класична міні-сферична форма
- Світлодіодні лампи для мережевої напруги
- Кут променя: до 300°
- Дуже довгий середній термін служби: 50 000 годин
- Дуже висока кількість циклів перемикання: 500 000
- Світлова ефективність: до 210 лм/Вт
- Лампи з використанням інноваційної світлодіодної технології "filament"
- Дизайн, розміри, світловий потік, порівнянний з галогенною лампою
- Низьке споживання енергії
- Миттєве 100% світло, без часу на прогрівання
- Низький рівень мерехтіння
- Ідеально підходить для декоративних інсталяцій
- Домашні програми
- Загальне освітлення
- Використовуйте на відкритому повітрі лише за умови достатнього розсіяного освітлення.
Комплект поставки
- 1 шт.
- Світлодіодні лампи грушоподібної форми; E14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 16,5 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | прозорий |
| Відповідає потужності (діапазону) | 40 Вт - 59,9 Вт |
| Коефіцієнт потужності | 0,90 |
| Колірна гама | 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кут випромінювання | 330° |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Постійність кольору (SDCM) | 6 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е14 |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Форма цибулини | Грушеподібна форма |
| висота продукту | 45 мм |
| диапазон мощности | 0 Вт — 2,4 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴







