
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075115910 E-27 7,5 Вт = 75 Вт теплий білий 1 шт. 6058532
812 ₴
- В наявності
- Код: 6058532
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075115910 LED E-27 7.5 Вт = 75 Вт теплий білий грушоподібний

Характеристики продукту
- Потужність = 7,5 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий

Опис
Переваги продукту: Лампи з інноваційною технологією світлодіодних ниток розжарювання. Дизайн, розміри та світловий потік порівнянні з лампами розжарювання або галогенними лампами. Дуже низьке енергоспоживання. Відсутність ультрафіолетових або ближніх інфрачервоних компонентів у світловому промені. Миттєве 100% світло, без часу на прогрівання. Характеристики продукту: Професійні світлодіодні лампи для мережевої напруги. Не регулюються яскравістю. Лампи без ртуті. Термін служби: до 15 000 годин. Кут променя: до 300°. Галузі застосування: житлові приміщення, загальне освітлення. Зовнішнє використання лише у відповідних світильниках. Ідеально підходить для декоративних інсталяцій.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 1055 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 31 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 75 Вт — 99,9 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 60 мм |
| Життєва сила | 15 000 годин |
| Клас енергоефективності | Д (А - Г) |
| Коефіцієнт потужності | 0,5 |
| Колірна гама | 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кут випромінювання | 300° |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Попит на енергію | 8 кВтч/1000 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е-27 |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | 0,062 А |
| Час запалювання | 0,50 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812 ₴



