
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075592452 E-27 7 Вт = 60 Вт 806 лм біла 3 шт. 6058533
760 ₴
- В наявності
- Код: 6058533
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075592452 LED E-27 7 Вт = 60 Вт білий грушоподібний
Характеристики продукту
- Потужність = 7 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- білий
Опис
Світлодіодні лампи у класичній формі колби. Характеристики продукту: Професійні світлодіодні лампи для мережевої напруги. Не регулюється яскравість. Цоколь E27. Лампи без ртуті. Переваги продукту: Дуже низьке енергоспоживання. Стійкість до ударів та вібрації завдяки світлодіодній технології. Відсутність ультрафіолетових або ближніх інфрачервоних компонентів у світловому промені. Миттєве 100% світло, без часу на прогрівання. Проста заміна стандартних лампочок. Менше тепловиділення (порівняно зі стандартним еталонним продуктом). Галузі застосування: житлові приміщення. Загальне освітлення. Тільки для зовнішнього використання у зовнішніх світильниках (мінімальний рівень захисту IP65).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Безртутні лампи
- Низьке споживання енергії
- Стійкість до ударів та вібрацій завдяки світлодіодній технології
- Відсутність ультрафіолетових або ближніх інфрачервоних компонентів у світловому промені
- Миттєве 100% світло, без часу на прогрівання
- Легка заміна стандартних лампочок
- Менше тепловиділення (порівняно зі стандартним еталонним продуктом)
- Домашні програми
- загальне освітлення
- Тільки для зовнішнього використання у зовнішніх світильниках (мінімальний клас захисту IP65)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 806 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 31 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | матовий |
| Вміст | 3 шт. |
| Довжина виробу | 105 мм |
| Збереження потужності наприкінці терміну експлуатації | 70% |
| Колірна гама | 4000 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 4000 К |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Максимальна температура | +40 °С |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е-27 |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | 38 мА |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Форма цибулини | Грушеподібна форма |
| Час запалювання | 0,50 сек |
| диапазон мощности | 5 Вт — 7,4 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴
