
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075840546 G9 4.9 Вт = 60 Вт 806 лм біла 1 шт. 6058538
963 ₴
- В наявності
- Код: 6058538
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075840546 Світлодіодна лампа G9 4.9 Вт = 60 Вт біла

Характеристики продукту
- Потужність = 4,9 Вт
- Загальний світловий потік = 806 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- білий

Опис
Світлодіодні лампи з цоколем G9 для модернізації
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Світлодіодні лампи з цоколем G9 для модернізації
- Альтернатива традиційним високовольтним лампам
- Гарна якість світла
- Індекс кольоропередачі Ra 80
- фіксоване розташування кольору
- Гарне кругове випромінювання світла
- Тривалий термін служби до 15 000 годин
- Ідеально підходить для декоративного використання та вільного горіння
- Менше споживання енергії порівняно з лампами розжарювання або галогенними лампами
- Для атмосферних освітлювальних акцентів у вітальнях та кімнатах для вечірок
- Магазини, готелі та ресторани
- Використовуйте на відкритому повітрі лише за умови достатнього розсіяного освітлення.
Комплект поставки
- 1 шт.
- Світлодіодні лампи G9
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 11 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 60 Вт — 74,9 Вт |
| Довжина виробу | 59 мм |
| Клас енергоефективності | С (А - Г) |
| Колір | різнобарвний |
| Колірне кодування | 840 |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Максимальна температура | 40 °С |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Постійність кольору (SDCM) | 6 |
| робоча напруга | 220 В240 В |
| Ручка | G9 |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Час запалювання | 0,50 сек |
| висота продукту | 18 мм |
| диапазон мощности | 2,5 Вт — 4,9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 963 ₴








