
OSRAM HOMELIGHTING 4099854477560 Світлодіодна лампа E14 2,5 Вт теплий білий

Характеристики продукту
- Потужність = 2,5 Вт
- Загальний світловий потік = 470 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Опис
Світлодіодні лампи з регульованою яскравістю у формі класичної маленької свічки, клас енергоефективності B. Характеристики продукту: Світлодіодні лампи, що живляться від мережевої напруги. Дуже висока ефективність, до 188 лм/Вт. Кут розсіювання променя: до 300°. Дуже довгий середній термін служби – 50 000 годин. Дуже велика кількість циклів перемикання: 500 000. Регульована яскравість. Переваги продукту: Лампи з інноваційною світлодіодною технологією "filament". Дуже низьке енергоспоживання. Дизайн, розміри та світловий потік порівнянні з галогенною лампою. Миттєве 100% світло, без часу на прогрівання. Незначне мерехтіння. Застосування: Ідеально підходить для декоративних інсталяцій. Домашнє застосування. Загальне освітлення. Тільки для зовнішнього використання у зовнішніх світильниках (мінімальний клас захисту IP65). Інструкції з безпеки: Не торкайтеся лампи, якщо вона пошкоджена. Експлуатація пристрою з пошкодженою зовнішньою лампою заборонена.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Коментарі
Не торкайтеся лампи, якщо вона пошкоджена. Експлуатація з пошкодженою зовнішньою лампою заборонена.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 16,00 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Димований (світлодіодний) | Да |
| Діаметр виробу | 35,00 мм |
| Колір | Білий |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Матеріал | Скло (без свинцю) |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е14 |
| Стан | Нове |
| Цвет светодиода | теплий білий |
| висота продукту | 35,00 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 909 ₴


