
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075433182 GU10 3,7 Вт = 50 Вт 350 лм теплий білий 1 шт. 6058549
760 ₴
- В наявності
- Код: 6058549
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075433182 LED GU10 3.7 Вт = 50 Вт теплий білий Точковий світильник
Характеристики продукту
- Потужність = 3,7 Вт
- Загальний світловий потік = 350,00 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Опис
Світлодіодні лампи з триступеневим дімуванням. Характеристики продукту: Дімування у три ступені: 100%, 45% та 15%. Керування за допомогою стандартного настінного вимикача. Гарна якість світла; Індекс кольоропередачі Ra: ? 80. Лампи без ртуті. Переваги продукту: Легке дімування у три ступені шляхом багаторазового натискання на вимикач світла. Просте та економічне застосування; димер не потрібен. Низьке енергоспоживання. Легка заміна лампи завдяки компактній конструкції. Миттєве 100% освітлення, без часу на прогрівання. Робить кімнати багатофункціональними завдяки регульованій освітленій атмосфері. Галузі застосування: будь-де, де спочатку не планувалося дімування. Вітальні. Готельний бізнес. Зовнішнє застосування лише у відповідних світильниках.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 39 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | прозорий |
| Відповідає потужності (діапазону) | 40 Вт - 59,9 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 50 мм |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 50 Вт |
| Колір | Прозорий |
| Колірне кодування | 827 |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Розміри | (Ø x Д) 50 мм x 54 мм |
| Світловий потік (люмен) | 350 лм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
| Форма лампи | ПАР16 |
| Цвет светодиода | теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴
