
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075125926 E14 2,6 Вт = 40 Вт 210 лм теплий білий 1 шт. 6058550
760 ₴
- В наявності
- Код: 6058550
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075125926 LED E14 2.6 Вт = 40 Вт теплий білий колір, форма прожектора
Характеристики продукту
- Потужність = 2,6 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Опис
Світлодіодні рефлекторні лампи R50 з гвинтовим патроном для модернізації. Характеристики продукту: Професійна альтернатива галогенним світлодіодним лампам. Лампи без ртуті. Переваги продукту: Тривалий термін служби до 50 000 годин. Низьке енергоспоживання. Проста заміна галогенних ламп завдяки компактній конструкції. Миттєве 100% світло, без часу на прогрівання. Галузі застосування: Вітрини магазинів та вітрини. Музеї, галереї. Виставкові приміщення. Ресторани. Житлові приміщення. Як лампа для маркування коридорів, дверей, сходів тощо. Зовнішнє використання лише у відповідних світильниках.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,050000 кг |
| Виготовлення світлодіодної лампи | матовий |
| Відповідає потужності (діапазону) | 40 Вт - 59,9 Вт |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 40 Вт |
| Колірне кодування | 827 |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| робоча напруга | 230 В |
| Світловий потік (люмен) | 210 лм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Форма цибулини | У формі відбивача |
| Цвет светодиода | теплий білий |
| диапазон мощности | 2,5 Вт — 4,9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴
