
Müller-Licht 400293 LED E14 4 Вт = 40 Вт теплий білий краплеподібний колір
Характеристики продукту
- Потужність = 4 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Опис
Гарне та приємне світло для ідеальної атмосфери!
Розміри світлодіодних ламп у ретро-стилі ідентичні традиційним лампам розжарювання. Світлодіоди у ретро-стилі характеризуються круговим світлом та високою енергоефективністю. Крім того, скляний корпус привертає увагу, що робить їх особливо придатними для використання у відкритих світильниках, таких як люстри.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Розміри світлодіодних ламп у ретро-стилі ідентичні традиційним лампам розжарювання. Світлодіоди у ретро-стилі характеризуються круговим світлом та високою енергоефективністю. Крім того, скляний корпус привертає увагу, що робить їх особливо придатними для використання у відкритих світильниках, таких як люстри.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 14 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | прозорий |
| Відповідає потужності (діапазону) | 40 Вт - 59,9 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Колірна гама | 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кількість перемикачів | 50000 |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| робоча напруга | 220 В230 В240 В |
| Світловий потік (люмен) | 470 лм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Форма цибулини | Краплеподібна форма |
| висота продукту | 77 мм |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴

