
LightMe LM85331 LED G4 2.4 Вт = 30 Вт Теплий білий цоколь
Характеристики продукту
- Потужність = 2,4 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 3000 K
- теплий білий
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 275 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 5 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | матовий |
| Відповідає потужності (діапазону) | 25 Вт — 39,9 Вт |
| Довжина виробу | 40 мм |
| Колірна гама | 3000 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 3000 К |
| Кут випромінювання | 300° |
| Кількість перемикачів | 40000 |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Попит на енергію | 3 кВтч/1000 |
| Розміри | (Ø x Д) 14 мм x 40 мм |
| Світловий потік (люмен) | 320 лм |
| Стан | Нове |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
| Час запалювання | 0,50 сек |
| диапазон мощности | 0 Вт — 2,4 Вт |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴

