
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075607224, AC32111 GY6.35 3.3 Вт = 40 Вт 470 лм теплий білий 1 шт. 6058558
750 ₴
- В наявності
- Код: 6058558
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075607224, AC32111 LED GY6.35 3.3 Вт = 40 Вт теплий білий колір Форма відбивача
Характеристики продукту
- Потужність = 3,3 Вт
- Загальний світловий потік = 470 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Опис
Тонкі світлодіодні лампи з цоколем B15d. Міцне та високоякісне світло. Для створення атмосферного освітлення у вітальнях та кімнатах для вечірок.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Можливість змінного використання постійної та змінної напруги
- Гарне кругове випромінювання світла
- Ідеально підходить для декоративного використання та використання у повільному горінні
- Тривалий термін служби до 15 000 годин
- Сумісний з багатьма комерційно доступними електронними баластами (див. також список сумісності)
- Світлодіодна альтернатива низьковольтним галогенним лампам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 470 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 6,5 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | прозорий |
| Відповідає потужності (діапазону) | 40 Вт - 59,9 Вт |
| Довжина виробу | 43 мм |
| Загальний світловий потік | 470 лм |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Колірна гама | 2700 - 2700 К |
| Максимальна температура | +40 °С |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Робоча температура | від -20 до +40 °C |
| Розміри | (Ø x Д) 16 мм x 43 мм |
| Світловий потік (люмен) | 470 лм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Форма лампи | GY6.35 |
| висота продукту | 0 мм |
| диапазон мощности | 2,5 Вт — 4,9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴
