
Світлодіодна лампа LightMe LM85382 GU10 5,7 Вт = 78 Вт теплий білий
Характеристики продукту
- Потужність = 5,7 Вт
- Загальний світловий потік = 640 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 3000 K
- теплий білий
Комплект поставки
- темний. 38° світлодіодний скляний відбивач
- Інструкція користувача.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 30 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | прозорий |
| Вміст | 1 шт. |
| Збереження потужності наприкінці терміну експлуатації | 70% |
| Колірна гама | 3000 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 3000 К |
| Кількість перемикачів | 40000 |
| Розміри | (Ø x В) 50 мм x 54 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
| висота продукту | 54 мм |
| диапазон мощности | 5 Вт — 7,4 Вт |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴

