
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075433403 GU4 1.8 Вт = 20 Вт 184 лм теплий білий 1 шт. 6058561
700 ₴
- В наявності
- Код: 6058561
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075433403 LED GU4 1.8 Вт = 20 Вт теплий білий Точковий світильник
Характеристики продукту
- Потужність = 1,8 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Опис
Світлодіодні рефлекторні лампи Характеристики продукту: Професійна альтернатива галогенним лампам MR11. Лампи без ртуті. Переваги продукту: Тривалий термін служби до 50 000 годин. Низьке енергоспоживання. Легка заміна лампи завдяки компактному корпусу та цоколю GU4. Галузі застосування: Вітрини магазинів та вітрини. Музеї, галереї. Виставкові приміщення. Житлові приміщення. Як лампа для маркування коридорів, дверей, сходів тощо. Зовнішнє використання лише у відповідних світильниках.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,020000 кг |
| Виготовлення світлодіодної лампи | прозорий |
| Вміст | 1 шт. |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 35 мм |
| Колірна гама | 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кут випромінювання | 36° |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Попит на енергію | 2 кВтч/1000 |
| робоча напруга | 12 В |
| Ручка | ГУ4 |
| Стан | Нове |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴
