
Megaman MM21128 LED E-27 13.3 Вт = 75 Вт теплий білий грушоподібний
Характеристики продукту
- Потужність = 13,3 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2800 K
- теплий білий
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 1055 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 119 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | матовий |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 115 мм |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 75 Вт |
| Збереження потужності наприкінці терміну експлуатації | 70% |
| Колірне кодування | 928 |
| Кількість перемикачів | 1000000 |
| Максимальна температура | 40 °С |
| Постійність кольору (SDCM) | 6 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е-27 |
| Стан | Нове |
| Технічні характеристики ламп | регулювання інтенсивності освітлення |
| Форма цибулини | Грушеподібна форма |
| Час запалювання | 0,50 сек |
| диапазон мощности | 10 Вт - 19,9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴

