Paulmann 28663 LED E14 2.6 Вт = 22 Вт теплий білий краплеподібний колір

Характеристики продукту
- Потужність = 2,6 Вт
- Загальний світловий потік = 220 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий

Опис
Ця лампочка для дзеркала заднього виду потужністю 2,6 Вт забезпечує тепле біле світло в усіх напрямках. Її компактний розмір дозволяє використовувати її в невеликих лампах Ideal. Вона має приємний теплий білий колір світла та підходить для будь-якого стандартного патрона E14.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 220 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В output) |
| Волість | 2,6 Вт |
| Відповідає потужності (діапазону) | 10 Вт — 24,9 Вт |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 22 Вт |
| Життєва сила | 15 000 годин |
| Клас енергоефективності | Г (А - Г) |
| Коефіцієнт потужності | 0,5 |
| Колір | Срібло |
| Колірне кодування | 827 |
| Розміри | (Ø x В) 45 мм x 78 мм |
| Ручки | Е14 |
| Світловий потік на одиницю | 220 лм |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
| Форма лампи | Г45 |
| диапазон мощности | 2,5 Вт — 4,9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 731 ₴




