
Електричний степлер Novus Tools 105112200, тип скоб: тип 53, тип 53F, довжина скоб: 8 - 18 мм 6064714
13 580 ₴
- Під замовлення
- Код: 6064714
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Електричний степлер Novus Tools J-165 EAD 105112200

Характеристики продукту

Опис
Степлер з низьким навантаженням для професійної оббивки, утеплення та панелей. Має широкий, довгий носик для швів у важкодоступних місцях.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 1,7 кг |
| Довжина виробу | 192 мм |
| Довжина скоби | 8 - 18 мм |
| Максимальна кількість ударів | 20/хв |
| робоча напруга | 230 В |
| Стан | Нове |
| Тип скоб | Тип 53Тип 53F |
| Тип цвяха | Тип J |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 580 ₴








