
Валіза для електроінструментів Knipex 00 21 19 LB (Д x Ш x В) 442 x 357 x 151 мм 6064768
11 582 ₴
- В наявності
- Код: 6064768
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

L-Boxx без аксесуарів

Характеристики продукту
- Міцний корпус виготовлений з ударостійкого ABS-пластику.
- Бризкозахищений
- Кілька коробок можна надійно з'єднати.
- Гнучкий внутрішній поділ.
- Ручку для перенесення можна сховати у заглибленні кришки для економії місця.
Опис
Міцний бокс виготовлений з ударостійкого ABS-пластику. Захист від бризок. Можна надійно з'єднати кілька боксів. Гнучкий внутрішній поділ. Ручку для перенесення можна сховати у виїмці кришки для економії місця. Ергономічні ручки (разом з додатковими боковими ручками) забезпечують гнучке та зручне використання. Включає двосекційний тримач для карток інструментів, виготовлений з міцної поліефірної тканини. Вкладиші з'єднуються за допомогою липучки. Секція кришки має 10 кишень та 10 еластичних петель. Нижня секція зверху має 7 кишень та клапан для підвішування картки інструментів. Також служить для підйому та позиціонування L-BOXX®. Нижня секція має 7 кишень та 7 еластичних петель. Вантажопідйомність до 25 кг
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Цей продукт не призначений для продажу в США.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knipex |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,2 кг |
| Внутрішня глибина | 311 мм |
| Максимальне навантаження | 25 кг кг |
| Розміри | (Д x Ш x В) 442 x 357 x 151 мм |
| Тип клавіатури | Англійська, QWERTY |
| висота продукту | 151 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 582 ₴

