
Універсальна сумка для інструментів Knipex LightPack 00 21 08 LE без обладнання (Д x Ш x В) 480 x 480 x 380 мм 6064782
11 533 ₴
- В наявності
- Код: 6064782
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Можна відкривати з обох боків. Виготовлений з міцної поліестерової тканини із застібкою-блискавкою. Петлі для інструментів зсередини. Пластикове дно. Сталева ручка з м'яким покриттям. Плечовий ремінь (також можна використовувати як пояс для інструментів) з невеликою кишенею для телефону. Вантажопідйомність до 20 кг.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Можна відкривати з обох боків
- Виготовлена з міцної поліестерової тканини, із застібкою-блискавкою.
- Петлі для інструментів на внутрішніх сторінках
- Пластикове дно
- Сталева ручка з м'яким покриттям
- Плечовий ремінь (також можна використовувати як пояс для інструментів) з невеликою кишенею для телефону
- Вантажопідйомність до 20 кг
Коментарі
- Цей продукт не призначений для продажу в США.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Виробник | Knipex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 700 г |
| Глибина продукту | 300 мм |
| Максимальне навантаження | 20 кг кг |
| Розміри | (Д x Ш x В) 480 x 480 x 380 мм - |
| Ширина вироби | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 533 ₴









