
Ящик для інструментів без обладнання STANLEY STST1-79231 Розміри (Д x Ш x В) 56 x 38 x 76 см 6064790
9 044 ₴
- В наявності
- Код: 6064790
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Майстерня на колесах з міцного пластику.
Має великі відділення для зберігання для максимальної організації: - Верхній блок: 19-дюймовий тримач для інструментів із кріпленням для органайзера (STST1-70317) - Середній блок: глибокий ящик з кульками - приєднаний до нижнього блоку.
Нижній блок: з двома відділеннями ззаду для зберігання великих інструментів (пил, рівнів).
Має великі відділення для зберігання для максимальної організації: - Верхній блок: 19-дюймовий тримач для інструментів із кріпленням для органайзера (STST1-70317) - Середній блок: глибокий ящик з кульками - приєднаний до нижнього блоку.
Нижній блок: з двома відділеннями ззаду для зберігання великих інструментів (пил, рівнів).
Характеристика
- Міцна та довговічна алюмінієва телескопічна ручка.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Виробник | Stanley |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виробу | 56 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тип продукту | Ящик для інструментів без обладнання |
| Ширина вироби | 38 см |
| висота продукту | 76 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 044 ₴









