
Ящик для інструментів Hazet 190L без аксесуарів, сталь, чорний, синій 6064794
8 930 ₴
- Під замовлення
- Код: 6064794
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
5-елементний із замком · Міцна конструкція з синьо-чорним покриттям · HAZET - синьо-чорне покриття випалом
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hazet |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виробу | 575 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 575 x 530 x 200 мм |
| Тип продукту | Ящик для інструментів без обладнання |
| Ширина вироби | 530 мм |
| висота продукту | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 930 ₴
