
Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF485Z DDF485Z 18V без акумулятора, без зарядного пристрою 6064799
9 226 ₴
- В наявності
- Код: 6064799
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторний дриль-шуруповерт

Характеристики продукту
- 18-вольтова батарея/
- Максимальний крутний момент у жорсткому стані 50 Нм, у м'якому 27 Нм
Характеристика
- Безщітковий двигун для більшої довговічності, тривалішого терміну служби та компактнішої конструкції
- з потужним подвійним світлодіодом з функцією попереднього та пост-підсвічування
- надзвичайно зручний завдяки компактному, короткому дизайну
- з точним регулюванням,
- 21-ступінчаста планетарна коробка передач, суцільнометалева, з багатоступеневим регулюванням крутного моменту та ступенем свердління.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
У комплект не входить акумулятор та зарядний пристрій!

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1700 г |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Діапазон затиску ручки | 1,5 - 13 мм |
| Колір | різнобарвний |
| Максимальний діаметр свердління | (дерево/сталь) 38/13 мм |
| Напруга | 18 В |
| Тип приводу | 2-швидкісна |
| Швидкість холостого ходу | 1-тя передача 0-500 об./хв 2-я передавання 1900 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 226 ₴









