
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch Professional GSR 12V-15 FlexiClick 06019F6004, дистриб'ютор у Німеччині 6064802
8 501 ₴
- В наявності
- Код: 6064802
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторний дриль-шуруповерт

Характеристики продукту
- 12V/літій-іонний акумулятор
- Максимальний крутний момент (м'який/жорсткий) 15/30 Нм
- Максимальний діаметр гвинта 7 мм
- Ступені крутного моменту 20+1

Опис
Акумуляторний дриль-шурупокрут GSR 12V-15 із гнучкою системою зміни "FlexiClick" пропонує правильне приладдя для будь-якого застосування. Надійне та просте підключення всього за кілька простих кроків: прикріпіть насадку до інтерфейсу FlexiClick та поверніть її за годинниковою стрілкою. Кілька клацань свідчать про надійне з'єднання. Завдяки компактній конструкції акумуляторний дриль-шурупокрут ідеально підходить для важкодоступних місць та роботи над головою. Вбудоване світлодіодне підсвічування освітлює робочу зону в темних місцях.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Обертання вправо/вліво
- Літій-іонна технологія
- Система для зміни різних насадок (не входять до комплекту)
- Вбудоване світлодіодне робоче освітлення
- 100% сумісний з усіма акумуляторами та зарядними пристроями Bosch Professional серій 10,8 та 12 В
- Індикатор рівня заряду
- 2-ступінчаста коробка передач
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Вставка L-Boxx.
Коментарі
Постачається без батарей, зарядного пристрою та аксесуарів. Замовляти окремо.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,6 кг |
| Дані про вагу | без батареї |
| Діапазон затиску ручки | 1 - 10 мм |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 0 |
| Максимальний діаметр свердління | (дерево/сталь) 30/10 мм |
| Напруга | Дванадцять В |
| Сходинки крутного моменту | 20+1 |
| Тип | GSR 12 V-15 FlexiClick |
| Тип приводу | 2-швидкісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 501 ₴


