
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo POWERMAXX BS BASIC 600984500 12 В 2,0 Аг, вкл. 2 акумулятори, зарядний пристрій, кейс
9 769 ₴
- В наявності
- Код: 6064806
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторний дриль-шуруповерт POWERMAXX BS BASIC

Характеристики продукту
- Літій-іонний акумулятор 12 В/2,0 А·год
- Максимальний крутний момент 34 Нм
Характеристика
- Легкий та маленький дриль-шурупокрут, надзвичайно короткий для різноманітних застосувань
- Шестигранний шпиндель для викрутки для роботи без патрона
- Вбудоване освітлення робочого простору
- З практичним гачком для ременя, можна регулювати вліво/вправо без інструментів
- Практичний індикатор заряду для перевірки рівня заряду акумулятора
Комплект поставки
- Акумуляторний дриль-шуруповерт POWERMAXX BS BASIC
- Швидкознімний патрон для дриля
- Зарядний пристрій LC 12
- Пластикова валіза
- Гачок для ременя
- 2 літій-потужні акумулятори (12 В / 2,0 Аг).

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,8 кг |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Діапазон затиску ручки | 1 - 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління | 18 мм |
| Напруга | Дванадцять В |
| Технічні характеристики електроінструменту | вмік. 2 батареї, вмик. зарядний пристрій, вмик. чохол |
| Тип продукту | Бездротовий дриль-шурупокрут |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 769 ₴


