
Bosch Professional GSR 12V-15 FC 06019F6002 Акумуляторний дриль-шуруповерт 12 В без акумулятора, без зарядного пристрою 6064807
11 883 ₴
- В наявності
- Код: 6064807
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Дриль-шуруповерт GSR 12V-15 FC C та g L-BOXX

Характеристики продукту
- 12V/літій-іонний акумулятор
- Максимальний крутний момент (м'який/жорсткий) 15/30 Нм
- Максимальний діаметр гвинта 7 мм
- Ступені крутного моменту 20+1

Опис
Акумуляторний дриль-шурупокрут GSR 12V-15 із гнучкою системою зміни "FlexiClick" пропонує правильне приладдя для будь-якого застосування. Надійне та просте підключення всього за кілька простих кроків: прикріпіть насадку до інтерфейсу FlexiClick та поверніть її за годинниковою стрілкою. Кілька клацань свідчать про надійне з'єднання. Завдяки компактній конструкції акумуляторний дриль-шурупокрут ідеально підходить для важкодоступних місць та роботи над головою. Вбудоване світлодіодне підсвічування освітлює робочу зону в темних місцях.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Дриль-шуруповерт з магнітним тримачем біт, фіксуючим тримачем біт, патроном, кутовим та ексцентриковим кріпленням
- Компактний: ідеально підходить для важкодоступних місць – завдяки надзвичайно компактній конструкції
- Висока продуктивність — завдяки крутному моменту 30 Нм
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Акумуляторний дриль-шуруповерт GSR 12 V-15 FC
- L-Boxx 102
- Кріплення для патрона GFA 12-B.
- Вкладиш 1/2 L-BOXX для пристрою та зарядного пристрою
- Вставка 1/2 L-BOXX для адаптера 12 В.
Коментарі
Доставка без акумулятора або зарядного пристрою. За потреби ці товари необхідно замовляти окремо.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,8 кг |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Довжина виробу | 444 мм |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 0 |
| Максимальний діаметр свердління | (дерево/сталь) 30/10 мм |
| Напруга | Дванадцять В |
| Технічні характеристики електроінструменту | без батареї, без зарядного пристрою |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Тип продукту | Бездротовий дриль-шурупокрут |
| Швидкість холостого ходу | (1-я — 2-я передача) 0 — 400/0 — 1300 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 883 ₴


