
Акумуляторний шарнірний викрутка
Характеристики продукту
- Нікель-металгідридний акумулятор 2,4 В/2,8 Аг
- Максимальний крутний момент (низький/високий) 2,9/1,5 Нм
- Рівні крутного моменту 6
Опис
Panasonic EY6220N / Потужний бездротовий кутовий шурупокрут, ідеальний для ремонтних та монтажних робіт.
Характеристика
- Нікель-кадмієвий акумулятор
- 6,3 мм (1/4 дюйма)
- Дві передачі
- Обертання вправо/вліво
Комплект поставки
- 1 батарея
- Без зарядного пристрою
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 2,8 Ач |
| Ваги | 0,43 кг |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 1 |
| Максимальний крутний момент | (низький/високий) 2,9/1,5 Нм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 238 x 36 x 127 мм - |
| Сходинки крутного моменту | 6 |
| Тип | EY 6220 N |
| Тип приводу | 2-швидкісна |
| Ширина вироби | 36 мм |
| висота продукту | 127 мм |
| тримач інструменту | 1/4 дюйма (6,3 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 038 ₴


