
Акумуляторний дриль-шуруповерт Bosch Home and Garden EasyDrill 18V-40 06039D8005 18 В 2 Аг акумуляторний дриль-шуруповерт 6064814
9 769 ₴
- В наявності
- Код: 6064814
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

EasyDrill 18V-40 (2x2.0Ah)

Характеристики продукту
- Літій-іонний акумулятор 18 В/2 Аг
- Максимальний крутний момент 40 Нм
- Максимальний діаметр гвинта 8 мм
- Кроки затягування 20 Нсм

Опис
Практичний, універсальний дриль для свердління та кріплення з найкращим співвідношенням ціни та продуктивності. Універсальна та легка зміна насадок завдяки 13-міліметровому патрону. 2-швидкісний редуктор з 20 налаштуваннями крутного моменту для оптимального крутного моменту та швидкості. Ідеально підходить для свердління та загвинчування шурупів у деревині, металі та пластику. Тонкий, ергономічний дизайн для зручного використання.
Комплект поставки
- EasyDrill 18V-40
- 1 х викрутка;
- Акумулятор 2 x 2 Аг
- 1 х коробка

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 2 А·год |
| Ваги | 0,9 кг |
| Дані про вагу | без батарейок |
| Максимальний діаметр гвинта | 8 мм |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 92,5 x 261 x 295 мм |
| Сходинки крутного моменту | 20 Нсм |
| Тип продукту | Бездротовий дриль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 769 ₴








