
Einhell Abbruchhammer TE-DH 5 750 Вт 240 В Відбійний молоток вкл. Робоча коробка 6064820
10 313 ₴
- В наявності
- Код: 6064820
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Відбійний молоток Einhell Abbruchhammer TE-DH 5

Характеристики продукту
- Для легких довбальних робіт
- Тримач інструменту SDS-plus
- Антивібраційна ручка
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Гнучка, регульована додаткова ручка для більш комфортної роботи
- 4-метровий, міцний гумовий кабель для максимальної портативності
- Готовий до негайного використання завдяки загостреним та плоским стамескам, що входять до комплекту
- Компактний та потужний відбійний молоток для легких демонтажних робіт
- Тримач інструменту SDS-plus, сумісний з аксесуарами SDS-plus
- Міцний тримач SDS-plus для швидкої зміни інструменту
- Робота без вібрації завдяки ручці з гасінням вібрацій
Комплект поставки
- У комплекті загострене зубило SDS-Plus 250 мм
- Плоске зубило SDS-Plus 250 мм
- Валіза

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,87 кг |
| Довжина виробу | 371 мм |
| Максимальна кількість ударів | 4300/хв |
| Розміри | (Д x Ш x В) 371 x 84 x 240 мм |
| Тип продукту | Ударний молоток |
| висота продукту | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 313 ₴









