
Міні-токарний верстат Proxxon Micromot DB 250 27 020

Характеристики продукту
- Відстань між задньою бабкою 250 мм
- Висота задньої бабки 40 мм
- Плавне регулювання швидкості від 1000 до 5000 об/хв
Опис
Токарство дрібних деталей – це дуже весело: компоненти для лялькових будиночків: тарілки, чашки, блюда, горщики, вази та колони. У модельному залізничному транспорті: електричні та освітлювальні стовпи, вікна та резервуари. Для конструювання іграшок. Для деталей ляльок та інших предметів для ляльок. І, звичайно ж, для 1000 інших класичних моделей.
Характеристика
- Електронне керування швидкістю
- Шпиндель з кульковим підшипником та безперервним свердлінням (10 мм) дозволяє виготовляти багато дрібних виробів
- Стабільна основа, регульована в усіх напрямках
- Токарна планка для обробки великих заготовок
- Міцне ліжко з товстого алюмінієвого профілю
- Задня бабка з паралельною центруючою точкою
Комплект поставки
- 6 затискачів (2 / 3 / 4 / 5 / 8 / 10 мм)
- Кабель синхронізації
- Паралельні коні
- Лицьова панель токарного верстата
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proxxon |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,8 кг |
| Висота кліків | 40 мм |
| Довжина виробу | 400 мм |
| Матеріал | Селіна |
| робоча напруга | 220 - 240 В/50 Гц |
| Тип продукту | Токарний верстат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 533 ₴


