
Акумуляторний термоповітряний інструмент Bosch Home and Garden EasyHeat 18V-500 06032A8000 350 - 500 °C 6064829
8 720 ₴
- Під замовлення
- Код: 6064829
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Акумуляторний тепловізор EasyHeat 18V-500. Портативний термофеноль для швидкого та легкого обдування. Бездротовий тепловізор для любителів самостійного ремонту, щоб швидко виконувати роботу, навіть у дорозі: ідеально підходить для усадки кабелів, видалення етикеток та інших простих завдань. Удосконалена технологія нагрівального елемента: рівномірний розподіл тепла для швидкого та точного нанесення гарячого повітря. Постійна потужність: забезпечує постійну температуру протягом усього терміну служби акумулятора. Режим Boost: для завдань з високою температурою, таких як видалення фарби або розпалювання вугільного гриля. Гумова задня частина: стабільне положення для паркування завдяки нековзній поверхні. Сумісний з акумулятором Bosch 18V POWER FOR ALL – для оптимальної продуктивності використовуйте акумулятор ємністю 4 Аг або більше. Картонна коробка. Редукторна насадка (1 609 201 648)
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Коментарі
Без батареї
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 207 мм мм |
| Витрата повітря | 120 л/хв |
| Довжина виробу | 172 мм |
| Налаштування температури | 350 - 500 °С |
| Напруга | 18 В |
| Температура | 350-500 °С |
| Ширина | 71 мм |
| об'єм повітря | 120 л/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 720 ₴





