Теплова гармата Steinel HEISSLUFTGEBLAESE HL STICK

Характеристики продукту
- Портативний та підлоговий пристрій в одному
- Вбудоване світлодіодне робоче освітлення
- Для точної роботи
- Ідеально підходить для моделістів та любителів DIY
- Включає 4 насадки, що приєднуються

Опис
Новий термопістолет HL Stick виконує всі необхідні функції. Його компактний розмір і мала вага забезпечують точну роботу. Ідеально підходить для моделістів та аматорів, а надійна основа дозволяє керувати без використання рук. Компактний дизайн дозволяє працювати у важкодоступних місцях, навіть усередині моделей та заготовок. У комплект входять чотири насадки, що знімаються. Редукторна насадка збільшує температуру повітряного потоку до 500°C, а прецизійна насадка дозволяє точковий нагрів. Обидва насадки для гарячого повітря дозволяють обробляти термоусадкові трубки всіх необхідних розмірів.
Характеристика
- Світлодіодне робоче освітлення
- Можливість підвішування
- Ідеально підходить для обробки фольги
- Відривання
- Зменшення
- Сушіння
- Деформація
- Пайка/розпайка.
Комплект поставки
- Редукціонний патрубок Ø 7 мм
- Прецизійна насадка Ø 4,5 мм
- 10-міліметрове сопло для гарячого повітря
- Сопло гарячого повітря 40 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steinel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,594 кг |
| Висота | 76 мм |
| Витрата повітря | 100 л/хв |
| Довжина виробу | 235 мм |
| Налаштування температури | 500 °С |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Тепловий фен |
| Ширина | 78 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 413 ₴




