
Система фарбування аерозолем Bosch Home and Garden PFS 3000-2 0603207100 650 Вт 6064847
14 190 ₴
- Під замовлення
- Код: 6064847
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Система фарбування розпиленням

Характеристики продукту
- 650 Вт
- Місткість 1000 мл

Опис
Універсальна, проста у використанні система фарбування розпиленням для всіх ваших малярних проектів.
Характеристика
- Технологія ALLPaint: легке розпилення всіх видів фарб
- Практична система SDS для швидкого заповнення фарбою та легкого очищення
- Контейнер для фарби ConstantFeed забезпечує постійну подачу фарби навіть під час роботи над головою або близько до підлоги
- Компактний дизайн з плечовим ременем для гнучкого та комфортного використання
- Двигун потужністю 650 Вт з 2-ступінчастим регулюванням для дерева та фарб для стін.
Комплект поставки
- Насадка для лаку та непокривних покриттів
- Насадка для фарб для стін
- Фільтр фарби
- Щітка для чищення
- Ремінь для перенесення
- Балончик для фарби об'ємом 1000 мл з кришкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 1000 мл |
| Ваги | 3,7 кг |
| Кількість пресування | 0,3 л/хв |
| робоча напруга | 230 В/50 Гц |
| Тип серії Bosch | Bosch DIY (зелений) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 190 ₴








