
Система фарбування Bosch Home and Garden PFS 1000 0603207000 410 Вт 6064849
8 720 ₴
- Під замовлення
- Код: 6064849
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Система розпилення PFS 1000 — це найзручніша система розпилення фарб для дерева. Зручне регулювання об’єму фарби завдяки ручці EasySelect. Вона особливо підходить для фарбування деревини.
Комплект поставки
- Ремінь для перенесення
- Насадка для лаків та глазурей (сіра)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Споживана потужність | 410 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 800 мл |
| Ваги | 2 кг |
| Кількість пресування | 0–100 мл/хв |
| робоча напруга | 230 В / 50 Гц |
| Тип серії Bosch | Bosch DIY (зелений) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 720 ₴




