Стельова лампа
Характеристики продукту
- Загальний світловий потік = 3200 лм Колірна температура (Кельвін) = 3000 K теплий білий

Опис
23-ватний стельовий світильник Casca пропонує унікальний світловий ефект: увімкнений, світиться лише внутрішній край; світло не виходить з центру. Натискаючи перемикач світла кілька разів, ви можете регулювати колір світла у трьох режимах: денне біле? Прокидатися! нейтральне біле? макіяж! тепле біле? розслабитися!
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність лампи | 23 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Діаметр виробу | 400 мм |
| Клас захисту | II |
| Колірна температура (Кельвін) | 3000 К |
| Максимальний світловий колір | 6500 К |
| Розміри | (Ø x В) 400 мм x 71 мм |
| Тип продукту | світлодіодний стельовий світильник |
| Тривалість життя (приблизно) | 30000 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 132 ₴










