
Світлодіодний стельовий світильник з датчиком руху Steinel LED INNENLEUCHTE RS D2 S 052539 8,8 Вт 886 лм білий 6064869
9 044 ₴
- В наявності
- Код: 6064869
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стельова лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 8,8 Вт Загальний світловий потік = 886 лм Колірна температура (Кельвін) = 3000 K теплий білий

Опис
Ще яскравіше, ще ефективніше.
Третя версія дизайнерського світильника RS LED D2 з сенсором та рамою з матової нержавіючої сталі стане справжньою родзинкою будь-якої частини дому. Чи то на стіні, чи на стелі, він тепер доступний з додатковим нічником з регульованою яскравістю на 10% та функцією безперервного світла протягом 4 годин.
Щойно лампу ввімкнути, навколишнє світло починає світитися, як кільце світла, що оточує лампу, стильно підкреслюючи класичну квадратну геометрію. Сенсорне керування внутрішнього світильника RS LED D2 оснащене ефективнішою світлодіодною системою освітлення STEINEL потужністю 8,8 Вт, яка генерує неймовірні 886 люменів яскравості з температурою теплого білого світла 3000 K. Термін служби світлодіодів становить приблизно 30 років, тому вам більше не доведеться турбуватися про обслуговування чи заміну лампочки.
Високочастотний датчик на 360°, невидимий ззовні, виявляє навіть найменші рухи в радіусі 3-8 м і вмикає світло абсолютно безшумно. Пороги часу та сутінків можна плавно регулювати.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Третя версія дизайнерського світильника RS LED D2 з сенсором та рамою з матової нержавіючої сталі стане справжньою родзинкою будь-якої частини дому. Чи то на стіні, чи на стелі, він тепер доступний з додатковим нічником з регульованою яскравістю на 10% та функцією безперервного світла протягом 4 годин.
Щойно лампу ввімкнути, навколишнє світло починає світитися, як кільце світла, що оточує лампу, стильно підкреслюючи класичну квадратну геометрію. Сенсорне керування внутрішнього світильника RS LED D2 оснащене ефективнішою світлодіодною системою освітлення STEINEL потужністю 8,8 Вт, яка генерує неймовірні 886 люменів яскравості з температурою теплого білого світла 3000 K. Термін служби світлодіодів становить приблизно 30 років, тому вам більше не доведеться турбуватися про обслуговування чи заміну лампочки.
Високочастотний датчик на 360°, невидимий ззовні, виявляє навіть найменші рухи в радіусі 3-8 м і вмикає світло абсолютно безшумно. Пороги часу та сутінків можна плавно регулювати.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Світлодіодний стельовий світильник з датчиком руху
- Монтажний матеріал
- Інструкція користувача
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Виробник | Steinel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальний діапазон датчика PIR | 160° |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Довжина виробу | 66 мм |
| Загальний світловий потік | 886 лм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колірна температура (Кельвін) | 3000 К |
| Кут виявлення | 360° |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Максимальний час горіння | 15 хв |
| Мінімальний час горіння | 5 сек |
| Розміри | (Д x Ш x В) 66 x 300 x 300 мм - |
| Світловий потік (люмен) | 886 лм |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Функція лампи | з датчиком руху, з функцією визначення сутінку, з функцією нічного освітлення, можливість перемикання на постійне світло |
| Цвет светодиода | теплий білий |
| висота продукту | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 044 ₴

