
РК-телевізор Dyon SMART 24 VX 60 см 24 дюйми EEK F (A - G) DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, HD ready, Smart TV, WLAN, CI+ чорний 6064872
11 533 ₴
- В наявності
- Код: 6064872
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Характеристики продукту
- Розмір екрана: 60 см (24 дюйми)
- HD Ready (1366 x 768 пікселів)
- Тернер: DVB-T2 (антена), DVB-T (антена), DVB-C (кабельне телебачення), DVB-S (супутникове телебачення)
- Клас енергоефективності (розрахунок): F (A - G)
- Підвищення якості зображення: 50 Гц
- Функція запису: немає
Комплект поставки
- Пульт дистанційного керування (з батарейками)
- Інструкція користувача.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
HDMI є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing L.L.C.
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| WLAN | інтегрований |
| Інтерфейс | HDMIUSBLAN (10/100/1000 Мбіт/с) Слот CI+ |
| Глибина продукту | 166 мм |
| Дані про вагу | з нижнім cormions |
| Джерело живлення | от электросети |
| Дозвіл екрану | HD-роздільна здатність (1366 x 768 пікселів) |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 24 дюйми |
| Клас енергоефективності | Ф (А - Г) |
| Максимальна потужність | 6 дюймів |
| Оновлення матриці | 50 Гц |
| Підвищення якості зображення | 50 Гц |
| Тернер | DVB-T2 (антена) DVB-T (антена) DVB-C (кабель) DVB-S (сплутник) |
| Тип продукту | РК-телевізор |
| Функція записування | брак |
| Ширина вироби | 556 мм |
| висота продукту | 372 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 533 ₴




