
Кабельний барабан Brennenstuhl Garant ROLUP 1198530, 50 м, 3 розетки 6064873
10 000 ₴
- Під замовлення
- Код: 6064873
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Кабель-барабан Garant 50 м
Характеристики продукту
- Захист від перегріву
- Надзвичайно висока вантажопідйомність
- Дуже гнучкий
Опис
Міцна сталева рама з ергономічною ручкою та барабаном з оцинкованого, антикорозійного сталевого листа надійні в найсуворіших умовах.
Вбудована подвійна система безпеки із захистом від перегріву та нещасних випадків забезпечує максимальну безпеку експлуатації в будь-який час.
Вбудована подвійна система безпеки із захистом від перегріву та нещасних випадків забезпечує максимальну безпеку експлуатації в будь-який час.
Характеристика
- 3 контактні розетки із захистом від бризок та самозакриваючимися кришками, IP44
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 7,5 кг |
| Виходи | 3 бризкозахищені заземлені розетки із замком, IP 44 |
| Діаметр барабана | 290 мм |
| Колір кабелю | Чорний |
| Кількість розеток | 3 |
| Матеріал | Метал |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Роз'єм А | чоловічий роз'єм із заземленням |
| Сертифікат опору | IP44 |
| Тип кабелю | H05RR-F 3G 1,5 мм² |
| Тип продукту | Кабельний барабан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 000 ₴
