
Кабельні стяжки HellermannTyton T30RSF-PA66HS-BK (500) 126-00329, 158 мм, PA66HS, 500 шт. 6064896
10 857 ₴
- В наявності
- Код: 6064896
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Завдяки своїй дуже вузькій геометрії, ця монтажна стрічка особливо підходить для встановлення у тісних просторах.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Легке встановлення, інструменти не потрібні
- Кріпильні стрічки з розпірними анкерами без крилець
- Фіксація якоря чутна та відчутна.
- Головка цільного блоку приймає певне положення у складеному вигляді
Коментарі
Продукт призначений для підприємців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 500 шт. |
| Довжина кабельного стяжки | 158 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальна товщина аркуша | 2,4 мм |
| Матеріал | PA66HS |
| Модель із каталогу виробника | Т30РСФ-ПА66ХС-БК (500) |
| Мінімальна товщина аркуша | 0,9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 857 ₴
