
Комплект світлодіодних ламп для внутрішнього освітлення Paulmann 92917, 3 шт., 18 Вт, 450 лм 6064905
11 533 ₴
- В наявності
- Код: 6064905
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Вбудована світлодіодна лампа Whirl

Характеристики продукту
- Потужність = 18 Вт Загальний світловий потік = 1350 лм Колірна температура (Кельвін) = 3000 K теплий білий

Опис
Високоякісні матеріали – найвища якість виготовлення. Декоративні вбудовані світлодіодні світильники Premium Line пропонують ефективне, але приємне тепле біле світло та відповідають найвищим стандартам якості матеріалів та дизайну.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Вбудована світлодіодна лампа
- Інструкція користувача
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1139 г |
| Волість | 18 Вт |
| Глибина монтажу | 4 см |
| Клас захисту | II |
| Колір | Білий |
| Колірна температура (Кельвін) | 3000 К |
| Кут випромінювання | 110° |
| Матеріал | Акрил |
| Потужність лампи | 6 дюймів |
| робоча напруга | 230 В |
| Світловий потік (люмен) | 450 лм |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Функція лампи | регульований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 533 ₴

